خدمات پسیو شبکه

خدمات پسیو در شبکه و کابل کشی شبکه

توسعه شبکه رادمان بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات پسیو شبکه و مابل کشی شبکه با به کار گیری نیروهای حرفه‌ای و متخصص از زیرساخت‌های شبکه شما پشتیبانی می‌کند. ما بسیاری از پروژه های بزرگ و پیچیده شبکه را اجرا کرده‌ایم و مشاوران ما در هر مرحله از اجرای پروژه شما را همراهی خواهند کرد و راهکارهای بهینه و مفید را به شما ارائه می‌دهند.

ارائه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای جامع در زمینه پسیو شبکه، اکتیو شبکه، شبکه پسیو، پسیو کار شبکه، مشاوره نصب و راه‌اندازی شبکه، خدمات مشاوره، خدمات پسیو در شبکه و راهکارهای سازمانی به تمامی کسب و کارها در راستای تغییرات ساختاری شبکه

برای دریافت مشاوره و بهترین راهکار برای شرکت خود، با ما در تماس باشید.

کابل کشی شبکه

کابل‌ کشی شبکه یکی از خدمات شرکت رادمان در زمینه خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری و خدمات پسیو در شبکه می‌باشد. پس از مرحله طراحی شبکه، مرحله اجرای کابل‌ کشی و ترانکینگ آغاز می‌گردد که در این بخش رعایت استانداردها و اصول پیاده‌سازی زیرساخت از اهمیت بالایی برخوردار است.

نصب داکت و نصب ترانکینگ

نصب ترانک شبکه دارای اصول و قواعدی است که برای پایداری شبکه الزامی است. رعایت استاندارد کابل کشی شبکه به نصب ترانک وابسته است. همچنین این اصول برای حفظ زیبایی محیط ضروری است. این قسمت ساخت بستر کابل کشی در راه اندازی شبکه می باشد.

نصب رک و تجهیزات شبکه

رک محفظه ای است که سرور یا متعلقات شبکه مانند سوییچ، روتر، مودم و … در آن قرار می گیرد و با توجه به نوع رک هم از سرور محافظت می كند و هم جهت تهویه و جلو گیری از صدمات فیزیكی از جمله ضربه و فشار و كارایی بهتر رور آن را در خود جای می دهد و واحد اندازه گيری رک يونيت (Unit) می باشد كه هر يونيت تقریباً معادل 5 سانتی متر می باشد.

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری به شما می‌باشند. جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تجهیزات پسیو شبکه و هزینه خدمات زیرساخت شبکه با ما تماس بگیرید.

خدمات پسیو شبکه

شرکت توسعه شبکه رادمان یکی از بهترین ارائه دهنده‌های خدمات پسیو شبکه و کابل کشی شبکه در تهران می‌باشد!
با مجهزترین و با کیفیت‌ترین تجهیزات پسیو شبکه و همچنین با مناسب‌ترین تعرفه خدمات پسیو شبکه اجرای پروژه‌های زیر ساخت شما را به عهده میگیرد. تخصص کارشناسان ما موجب می‌گردد شما از بهترین‌ها در کسب و کار باشید. 

طراحی و اجرای کلیه پروژه های پسیو شبکه و کابل کشی شبکه برای سازمان ها و شرکت ها. پیاده‌سازی تجهیزات زیرساختی شبکه، رفع ایرادات شبکه، بهینه‌سازی زیرساخت، کابل کشی شبکه، استفاده از تجهیزات شبکه با کیفیت

فرم بازدید رایگان

لطفا جهت بازدید رایگان از مجموعه خود فرم زیر را تکمیل نموده.