پشتیبانی و نگهداری شبکه

پشتیبانی و نگهداری شبکه

یکی از معضلات و مشکلات سازمان ها و شرکت ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، نگهداری و مدیریت آن می باشد. پشتیبانی شبکه هم برای افرادی که خدمات شبکه خود را از توسعه شبکه رادمان گرفته باشند و هم برای افرادی که خدمات راه اندازی شبکه خود از همکاران ما گرفته باشند، قابل ارائه می باشد.

در این خصوص شرکت توسعه شبکه رادمان در کنار مشاوره و راه اندازی شبکه ارائه دهنده خدمات متنوعی در زمینه پشتیبانی شبکه با عقد قرارداد پشتیبانی می باشد.

ما با بررسی وضعیت و موقعیت IT در سازمان ها و شرکت ها ، خدمات متنوعی در زمینه پشتیبانی و نگهداری شبکه ، زیرساخت شبکه و همینطور پشتیبانی از تجهیزات رایانه ای و اداری را با استفاده از تجربیات با ارزش خود در این زمینه و با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهیم.

برای دریافت مشاوره و بهترین راهکار برای شرکت خود، با ما در تماس باشید.

مراحل کار پشتیبانی شبکه

نیاز سنجی

پس از دریافت تماس از سوی مجموعه ها، در بررسی های اولیه، با توجه به نیاز و وسعت هر مجموعه طرح پشتیبانی متناسب با آن مجموعه را ارائه خواهیم کرد. پس از عقد قرارداد پشتیبانی، بررسی های تکمیلی شروع شده و فعالیت صورت می گیرد.

بررسی سرور

بررسی سرورها از لحاظ سخت افزاری، تست قطعات در صورت نیاز، برررسی وضعیت و نحوه کارکرد شبکه. بررسی سرویس های نصب شده روی سرورها بررسی نحوه ارتباط سرورها و کلاینتها با اینترنت

چکاپ دائم

کارشناسان پشتیبانی با توجه به برنامه ریزی و نیاز سازمان به صورت مستمر اقدام به بکاپ گیری و همچنین چکاپ شبکه به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل را انجام میدهند.

بررسی شبکه و مستند سازی

بررسی شبکه موجود از لحاظ نوع ارتباط (کابلی یا بی سیم)، تعداد سرورها، تعداد کلاینتها، نوع سرورها، نوع تجهیزات در حال استفاده. بررسی نرم افزارهای کاربردی و سامانه های مورد استفاده در سازمان

استاندارد سازی

پس از آماده سازی اطلاعات و نیز آماده بودن بستر جهت استاندارد سازی شبکه کارشناسان شرکت شروع به رفع ایرادات و نیز ارائه پیشنهاد به منظور بهبود اوضاع و نیز اصولی سازی شبکه با توجه به استاندارداهای شبکه خواهند کرد.

ارائه راهکار

با توجه به نیاز سازمان و نیز امکانات در دسترس و یا قابل فراهم، راهکارهایی به منظور رشد و بهبود فعالیت های سازمانی ارائه خواهد شد تا در صورت موافقت و امکان راه اندازی، سرویس موردنظر روی شبکه فعال و قابل استفاده گردد.

فرم بازدید رایگان

لطفا جهت بازدید رایگان از مجموعه خود فرم زیر را تکمیل نموده.